Szkoła Podstawowa nr 395 im. Rotmistrza Witolda Pileckiego

Logo szkoły

03-709 Warszawa

ul. Sierakowskiego 9

tel. 226192186

Nagroda AD REM

UWAGA zagłosuj na Ucznia Roku ‼️‼️‼️Udostępnij gdzie się da
NASZYM KANDYDATEM DO NAGRODY AD REM JEST
‼️HANIA GOTARD ‼️
Wejdź na stronę internetową Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy i zagłosuj https://pragapn.um.warszawa.pl/-/wybierz-ucznia-roku- ‼️‼️
GŁOSUJEMY DO 30 IX‼️ 2023r.
 
Kilka słów o Hani
Jest osobą pracowitą o niezwykłych możliwościach edukacyjnych, posiadającą szeroką wiedzę w rożnych dziedzinach, charakteryzuje ją duża sprawność i efektywność uczenia się. To dziecko niezwykle kreatywne, empatyczne i lubiane przez rówieśników.
W roku szkolnym 2022/2023 zdobyła I miejsce, najpierw w szkolnym, a potem w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym. Wykazała się myśleniem logicznym zajmując II miejsce w szkole w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny.
Wyróżnia się również zdolnościami w dziedzinach sportowych i artystycznych.
Jest zawodniczką klubu JUDO KOMODO. Systematycznie uczestniczy w zajęciach, jest aktywna i zaangażowana w treningi, stale rozwija własne uzdolnienia sportowe. Posiada godną naśladowania postawę koleżeńską i sportową - pomaga słabszym i mniej sprawnym. W tym roku zdobyła biało-żółty pas, pokazując w praktyce podstawowe rzuty i techniki judo, posługując się zasadami etykiety na tatami i poza nim. Okazuje szacunek trenerom, starszym zawodnikom oraz innym członkom klubu.
Hania w ubiegłym roku uczęszczała również na zajęcia akrobatyki w Akro Gibek - swoje umiejętności prezentowała podczas Dzielnicowego Konkursu Supertalent organizowanego w tym roku szkolnym w naszej szkole, gdzie w kategorii akrobatyka zajęła I miejsce, konkurując z wieloma uczestnikami.
Od tego roku realizuje się artystycznie i doskonali swój warsztat w Szkole Tańca w Powietrzu Aerial Dance Studio, gdzie ćwiczy taniec na szarfach, tworząc wyjątkowe pokazy taneczno-akrobatyczne. Poza tym rekreacyjnie jeździ na rolkach, łyżwach, nartach i na rowerze.
Uczennica dba również o tradycję i dobre imię szkoły, angażując się w przygotowanie programu artystycznego „Wigilia u Pileckich” poświęconego patronowi naszej szkoły, a przygotowanego na konkurs szkół im. Rotmistrza Witolda Pileckiego.